Атестація педагогічних працівників2023-2024 н.р.

Склад атестаційної комісії І рівня

Мурафського ліцею 

Краснокутської селищної ради  

Богодухівського району  Харківської області                                                                                                    

у 2023/2024 навчальному році


Голова комісії – Людмила ЦОВМА, директор;


Секретар комісії – Людмила В’ЮННИК, заступник директора з навчально – виховної роботи;


Члени комісії: 

 Людмила ШОПІНСЬКА, вчитель хімії;                        

 Наталія ДАВИДИЧ, вчитель зарубіжної літератури;                        

 Валентина ДЕЙНЕКА, вчитель початкових класів;

Ірина ГОНЧАРОВА, голова профспілкового комітетуГрафік засідань

атестаційної комісії  Мурафського ліцею Краснокутської селищної ради

 Богодухівського району Харківської області 

у 2023/2024 навчальному році 

№ засідання

Основні питання

      Дата проведення

Відповідальні


● Розподіл функціональних обов’язків між   членами атестаційної комісії; 

 ● Планування роботи атестаційної комісії; 


вересень

 Л. ЦОВМА

Л.В’ЮННИК●    Розгляд заяв, які надійшли до 

            атестаційної комісії.

 ●  Затвердження графіку проведення  атестації.

жовтень

Л. ЦОВМА

Л.В’ЮННИК
● Результати вивчення системи і досвіду роботи педпрацівників, які атестуються;

● Результати оцінювання    результативності професійної    діяльності  вчителів, які атестуються, учнями та їх   батьками.

лютий

 Л. ЦОВМА

Л.В’ЮННИК●  Засідання атестаційної комісії  по підсумках атестації, прийняття рішень про присвоєння кваліфікаційної категорії або про підтвердження кваліфікаційних категорій та звань

березень

 Члени атестаційної комісії

Л.В’ЮННИК


5.

  • Про підсумки  атестації педпрацівників закладу

квітень

 Вчителі, які атестуютьсяГрафік 

проведення атестації педагогічних працівників

Мурафського ліцею Краснокутської селищної ради

Богодухівського району Харківської області

у 2023/2024 навчальному році


№ п/п

П.І.П. педагогічного працівника

Дата атестації

Підпис педагогічного працівника

1.

СУРГАЙ  Віталій Володимирович

05 березня 2024 рік


2.

ТКАЧЕНКО Костянтин Андрійович

05 березня 2024 рік


3.

КОТЕЛЕВСЬКА Оксана Ігорівна

05 березня 2024 рік

05 березнея 2024 року в Мурафському ліцеї завершився черговий етап атестації педагогічних працівників.

Атестація педагогічних працівників – це важливий етап діяльності кожного освітнього закладу. Її мета - стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу. Атестація підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педпрацівників.
Отож, з упевненістю можна стверджувати, що атестація – це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь.


2022-2023 н.р.

Зазвичай атестація педагогічних працівників здійснювалася атестаційними комісіями I  рівня – до 1 квітня, II рівня – до 10 квітня, III рівня – до 25 квітня (пункт 3.8 розділ 3 Типового положення про атестацію педагогічних працівників).  

Через війну більшість закладів освіти частину березня перебували на канікулах, а тепер працюють дистанційно й відповідні атестаційні процедури не були проведені. Заклади освіти та органи управління освітою в зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях не працюють, у багатьох випадках – втрачені або недоступні необхідні документи. Водночас частина працівників, які мали атестуватися, перебувають за кордоном.

Оскільки воєнний стан було продовжено та залишається значною загроза життю і здоров’ю педагогічних працівників, МОН рекомендувало виключно у 2022 році, перенести атестацію педагогічних працівників на один рік відповідно до поточної ситуації в конкретному регіоні, якщо її неможливо провести у заплановані терміни.

Відповідний Лист МОН від № 1-3454-22 від 15 березня 2022 року “Про перенесення атестації педагогічних працівників у 2022 році” був розісланий Керівникам органів управління у сфері освіти обласних та Київської міської державних адміністрацій, головам атестаційних комісій.

Відповідно до пункту 3.20  Типового положення про атестацію педагогічних працівників, атестація  педагогічного  працівника,   який   підлягає черговій  атестації,  може  бути  перенесена на один рік у випадку тривалої тимчасової непрацездатності або при переході працівника у рік  проведення чергової атестації на роботу до іншого навчального закладу та з інших поважних  причин.  За  такими  працівниками  до наступної  чергової атестації зберігаються встановлені попередньою атестацією кваліфікаційні категорії (тарифні розряди), педагогічні звання.адміністрацій, головам атестаційних комісій.

Рішення про перенесення атестації на один рік може прийматися атестаційними комісіями в будь-які строки та з будь-яких поважних причин. За такими працівниками до наступної чергової атестації зберігаються встановлені попередньою атестацією кваліфікаційні категорії (тарифні розряди), педагогічні звання (пункт 3.2., 3.20. розділ ІІІ Типового положення).

У своєму листі МОН також додатково нагадало, що успішне проходження педагогічним працівником сертифікації зараховується йому як проходження атестації та є підставою для присвоєння педагогові відповідної кваліфікаційної категорії та/або педагогічного звання, тому не потребує проведення процедур оцінювання досвіду практичної діяльності, особистої присутності педагогічного працівника тощо.

Тож, шановні керівники та атестаційні комісії, давайте найперше дбати про безпеку працівників та їхню моральну і фізичну готовність атестуватися в цій складній ситуації.

Також звертаємо увагу, що наказом МОН №239 від 14.03.2022 (nakaz-mon №239 від 14.03.2022 .jpg) було визначено перенести на 1 рік строк проведення атестації тих керівників, їх заступників, інших педагогічних працівників навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, що підпорядковуються МОН і які мали атестуватися у 2022 році. Наказ про атестацію

Немає коментарів:

Дописати коментар